ווטסאפ

Bar Mitzva

בר/בת מצווה

חגיגות בר/בת מצווה זו השנה שלך!

אנחנו מארחים שני סוגים של חגיגות בר/בת מצווה: מסיבת כיתה ואירוע בר/בת מצווה.

מסיבת כיתה

מסיבת כיתה מיועדת בעיקר לילדי הכיתה והחברים של כוכב/כוכבת האירוע. בד״כ מלבד החברים או קרובי משפחה בני גילם יהיו גם אחים ואחיות וההורים. חבילת מסיבת בת/בר מצווה היא חבילת הכל כלול, כלומר, הצוות של MODULAR דואג להכל, ולכם נשאר רק לקבל כמה החלטות ולשלוח הזמנות. החבילה כוללת: השכרת החלל, הגברה ותאורה, מנהל אירוע, הפעלת בר (ללא משקאות אלכוהוליים), צלם, דיג׳י ומפעיל/ה, בופה לילדים, שולחנות קינוחים, הסעה לילדים מהשכונה לאולם וחזרה ועוד. בקיצור אנחנו דואגים להכל. יש לכם חלומות נוספים שלא חשבנו עליהם? ספרו לנו, אפשר להוסיף על החבילה גם דברים שלא כלולים. 

אירוע בר/בת מצווה

הפקה מעולם אחר. כאן המסיבה היא רק חלק מהאירוע. האורחים המרכזיים הם בני המשפחה הבוגרים (דודים דודות, סבים סבתות) וחברים קרובים של ההורים, וגם מספר חברים קרובים של כוכב/ת האירוע ולעיתים כל הכיתה. הצלחת האירוע נמדדת בתכנית הערב שכוללת: קבלת פנים, כניסה של כוכב/ת האירוע, סעודה, נשיאת דברים ו/או הקרנה של תמונות/וידאו, מסיבה/ריקודים, קינוח, מתנת פרידה. האירוע צריך להיות מוקפד ומנוהל היטב, מעיצוב השולחן ועד לתזמון האירועים. הקייטרינג באירוע חייב לספק חוויה מדויקת. הפרטים הקטנים יעשו את ההבדל.

 

בין אם אתם מעוניינים במסיבת כיתה שנארגן עבורכם כמעט ללא מעורבותכם, ובין אם אתם מחפשים מקום לערוך בו אירוע מוקפד ולהיות מעורבים בכל ההחלטות, אנחנו נדאג לייצר לכם ולאורחיכם חוויה בלתי נשכחת. 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם כדי לענות על שאלות ולקבוע סיור במקום.

צרו קשר ונחזור אליכם מהר

אנא מלאו את טופס - צרו קשר ונחזור אליכם מהר